Повернення тимчасово вилученого майна
Главная Выигранные уголовные дела Повернення тимчасово вилученого майна

Повернення тимчасово вилученого майна. Адвокат по кримінальним справам

Справа № …
Провадження № …

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

… січня 2017 року Слідчий суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровськ М., при секретарі - П., за участю - заявника А., представника заявника - адвоката Темченко С.Л., слідчого СВ Жовтневого ВП ГУНП в Дніпропетровській області П., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дніпро скаргу А. на бездіяльність слідчого щодо неповернення тимчасово вилученого майна, -

ВСТАНОВИВ:

Заявник А. …12.2016 року звернулася до суду із вищевказаною скаргою, в якій зазначила, що СВ Жовтневого ВП ГУНП в Дніпропетровській області здійснюється досудове розслідування по кримінальному провадженню № …. Ухвалою слідчого судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровськ від ...12.2016 року було задоволено клопотання слідчого про надання тимчасового доступу до автомобілю «DAIHATSU TERIOS», номер кузова …, 2009 року випуску, білого кольору, реєстраційний номер …, добросовісним набувачем та власником якого є вона - А. ...12.2016 року слідчим СВ Жовтневого ВП ГУНП в Дніпропетровській області П. було вилучено вказаний автомобіль та ключі від нього, про що було складено відповідний протокол тимчасового доступу до речей і документів та опис речей до нього.
Заявник також зазначила, що у відповідності до норм ст.ст. … КПК України вказаний автомобіль є тимчасово вилученим майном, а тому у відповідності до … КПК України слідчий або прокурор повинен був ...
Як їй стало відомо, …, а тому вона просить зобов'язати слідчого СВ Жовтневого ВП ГУНП в Дніпропетровській області П. або … повернути їй автомобіль «DAIHATSU TERIOS», номер кузова …, 2009 року випуску, білого кольору, реєстраційний номер …, та ключі від нього, вилучені відповідно до протоколу тимчасового доступу до речей і документів від ...12.2016 року.
В судовому засіданні заявник А. та її представник - адвокат Темченко С.Л. підтримали скаргу та просили її задовольнити.
Слідчий СВ Жовтневого ВП ГУНП в Дніпропетровській області П. в судовому засіданні просив відмовити в задоволенні скарги через її необґрунтованість та пояснив, що дійсно СВ Жовтневого ВП ГУНП в Дніпропетровській області здійснюється досудове розслідування по кримінальному провадженню № … за ст.ст. 146 ч. 3, 187 ч. 4 та 289 ч. 3 за фактом незаконного викрадення особи, розбійного нападу та незаконного заволодіння автомобілем «DAIHATSU TERIOS», номер кузова …, 2009 року випуску, білого кольору, реєстраційний номер …, який належить потерпілому А. В ході досудового розслідування було встановлено, що автомобіль знаходиться в м. Запоріжжі у заявника А. На підставі ухвали слідчого судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровськ від ...12.2016 року про тимчасовий доступ до речей та документів вказаний автомобіль ...12.2016 року було вилучено у А. та передано на відповідальне зберігання під розписку власнику В. ... На даний час, особа, яка підозрюється у вказаних злочинах, оголошена у розшук.
Вислухавши пояснення учасників кримінального провадження, дослідивши матеріали кримінального провадження, слідчий суддя вважає скаргу обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню з наступних підстав.

Встановлено, що СВ Жовтневого ВП ГУНП в Дніпропетровській області здійснюється досудове розслідування по кримінальному провадженню № … за ст.ст. 146 ч. 3, 187 ч. 4 та 289 ч. 3 КК України за фактом незаконного викрадення особи, розбійного нападу та незаконного заволодіння автомобілем «DAIHATSU TERIOS», номер кузова …, 2009 року випуску, білого кольору, реєстраційний номер …, який належав потерпілому В.
Ухвалою слідчого судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровськ від ...12.2016 року було надано уповноваженій особі СВ Жовтневого ВП ГУНП в Дніпропетровській області тимчасовий доступ до вказаного автомобілю та ключів до нього, який знаходиться у володінні А., який мешкає за адресою: …, а також зобов'язано А. надати можливість проведення огляду та вилучення автомобіля та ключів.
...12.2016 року, на підставі вищевказаної ухвали суду, автомобіль «DAIHATSU TERIOS», номер кузова …, 2009 року випуску, білого кольору, реєстраційний номер …, та ключі від нього були вилучені у А.
Відповідно до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу … та матеріалів кримінального провадження, власником автомобіля «DAIHATSU TERIOS», номер кузова …, 2009 року випуску, білого кольору, реєстраційний номер …,  на теперішній час є ...
Враховуючи вищезазначене, суд вважає, що …
З матеріалів кримінального провадження та пояснень слідчого СВ Жовтневого ВП ГУНП в Дніпропетровській області П. встановлено, що після вилучення автомобіля, …, у зв'язку з чим суд вважає необхідним скаргу задовольнити та зобов'язати уповноважену особу СВ Жовтневого ВП ГУНП в Дніпропетровській області повернути А. автомобіль «DAIHATSU TERIOS», номер кузова …, 2009 року випуску, білого кольору, реєстраційний номер … та ключі від нього, вилучені відповідно до протоколу тимчасового доступу до речей і документів від ...12.2016 року.
Керуючись ст.ст. …. КПК України, -

УХВАЛИВ:

Скаргу А. на бездіяльність слідчого щодо неповернення тимчасово вилученого майна - задовольнити.
Зобов'язати уповноважену особу СВ Жовтневого ВП ГУНП в Дніпропетровській області повернути А. автомобіль «DAIHATSU TERIOS», номер кузова …, 2009 року випуску, білого кольору, реєстраційний номер … та ключі від нього, вилучені відповідно до протоколу тимчасового доступу до речей і документів від ...12.2016 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя М.

Почему выбирают нас?

Оперативность

Профессионализм

Качество